Pneumatiky Drbout - Mikulovce

Vítejte!

O nás
Firma Ladislav Drbout - Pneuservis vznikla v roce 1992 a v roce 2000 přešla na PNEUMATIKY DRBOUT s.r.o. se sídlem: Na Staré poště 2787, Pardubice. Zapsaná je do Obchodním rejstříku vedeného Krajským soudem v Hradci Králové, oddíl C, vl.15902.  IČ: 25936590, DIČ: CZ25936590

Pneuservis sídlí v centru Pardubic, další provozovna se nachází 4 km od Pardubic v Mikulovicích (směr Chrudim) a ve Starém Hradišti v areálu bývalého ČSAD (směr Hradec Králové po staré silnici). Pneuservis Vám nabízí veškerý sortiment nových pneumatik na motocykly, osobní , nákladní vozy a na zemědělské a stavební stroje těchto značek:

Dunlop,
GoodYear,
Fulda,
Sava,
Debica,
Michelin,
Kormoran,
Matador,
Barum,
Mitas,
BridgeStone
Continental
Dokážeme zajistit i jiné značky na přání zákazníka. Dále se zabýváme prodejem hliníkových a plechových disků, včetně jejich oprav. Pro nákladní vozy prodáváme teplé a studené protektory značek KraiBurg, Remix, Recamic, Dunlop.

V zimní sezoně u nás seženete sněhové řetězy značky Pewag jak na osobní, tak na nákladní vozy.

Samozřejmostí je kompletní pneuservis, kde kromě běžných servisních prací provádíme opravy pneu a duší. Firma také nabízí Mobilní pneuservis pro nákladní autodopravy. Jsme partnerem pro službu Truck Force a Fleetonline solution.

Do těchto služeb především patří prodej a servis nákladních pneumatik značek Goodyear a Dunlop a služby pneuhospodářství (technický a finanční audit pneu) poskytované autodopravcům. Dále spolupracujeme pro nonstop službu Goodyear Servis Line 24 hours, která slouží dopravcům jako linka pomoci.

Pro osobní dopravce spolupracujeme se 11 leasingovými společnostmi v rámci konceptu 4 Fleet (kompletní servis vozovým parkům) a jsou to: Arval CZ, ALD Automotive, VB Leasing CZ, Credium, ČSOB Leasing, Business Lease, Archer Sherdian (Hertz), Autotreid, Škofin, Škofin - vlastní vozy,Speed Lease.

Provádíme autoservisní práce, geometrie, klimatizace – výměna plynů a čištění pro osobní a nákladní vozy, výměna brzd a výfuků.

Těšíme se na Vás.